0:21 Bu Tiger Woods için de büyük bir farktı

0:21 Bu Tiger Woods için de büyük bir farktı

Lider 10 altında başlayacak. 30. oyuncu eşit seviyeden başlayacak.

Kokrak’ın hedefi oraya ulaşmaktır.

“Biraz hesaplama yapmayı ve neyi bitirmem gerektiğini görmeyi düşündüm, ancak kendimi bir golf turnuvasını kazanmak için iyi bir konuma koymanın işi bitireceğini düşünüyorum” dedi. “Turnuvayı nerede bitirmem gerektiği konusunda endişelenmeme gerek olduğunu sanmıyorum. Dışarı çıkıp kazanmaya çalışmayı tercih ederim.”

Beş yıldır East Lake’e geri dönmeyen eski bir FedEx Kupası şampiyonu olan 49 yaşındaki Jim Furyk’e karşı tek vuruşta üstünlük sağladılar. Patrick Cantlay, Joel Dahmen, Lucas Glover ve Brandt Snedeker de 66 yaşındayken, bedava rulet oyna 67 yaşındaki büyük grup Adam Scott, Xander Schauffele ve Collin Morikawa’dan oluşuyordu.

Adam Hadwin, vatandaşı Corey Conners’ın iki atış gerisinde 5 yaş altı en iyi Kanadalı oldu.

CBC, Golf’ün (yeni ve geliştirilmiş) play-off’larının nasıl çalıştığını açıklıyor

Dahmen ve Morikawa’nın farklı bir bakış açısı var.

Morikawa, iki aydan biraz daha uzun bir süre önce Cal’da işi bitiriyordu ve sadece bir PGA Tur kartı almaya çalışmak için sınırlı bir zamanı vardı. Bunu Barracuda Şampiyonası’nda bir zaferle başardı ve Minnesota’daki ikinci bitirmesiyle birlikte, bu hafta Tur Şampiyonası’nda dış atışla 57 numarada geldi.

Morikawa, “Bu kesinlikle benim hedefim,” dedi. “Sırf bu yaz için bu hedeflere ulaştığım için burada duracağım anlamına gelmez. Sezonumu burada bitirmekten memnun değilim. Açıkçası, çok eğlenceli ve galibiyetten sonra burada olduğum için minnettarım . Ama burada bitmiyor. “

Kariyerinde ilk kez BMW Şampiyonası’na ulaşan kanserden kurtulan Dahmen, FedEx Cup’ta 63. sırada ve kendini özgür hissetti.

“East Lake’ten çok uzaktayım” dedi. “Aslında karım bu hafta başlarında bana bunu sordu. Bence East Lake’e girmek için 30’uncu gibi bitirmen gereken bir noktadaysan çok daha zor olur. Yine de gizlice gitmek için her gün öğütmen gerekiyor. bu sayıya bakarsınız ve sonra sayıya bakarsınız. East Lake’te nerede pozisyon almam için, temelde golf turnuvasını kazanmaya çalışıyorum.

“East Lake kesinlikle bir hedef, ancak golf turnuvasına o kadar meraklı olacağım ve bir golf turnuvasını kazanmaya çalışacağım ki East Lake benim için bunun bir ürünü olacak.”

Hideki Matsuyama, PGA Tour’daki ilk tam yılından bu yana Tur Şampiyonasını asla kaçırmadı. Cuma günü serinin bitmesini istemiyormuş gibi oynadı.

LEADERBOARD: BMW Şampiyonası

BMW Şampiyonası’nda ilk kez FedEx Kupası’nda ilk 30’un dışında kalan Matsuyama, 15 fit veya daha uzun mesafeden beş kuş vuruşu yaptı ve hafta sonu tek vuruşla öne geçerek Medinah’da 9 altılı 63 ile parkur rekorunu kırdı. .

İkinci turuna 30 metrelik bir kuş vuruşu ile başladı. Turu 30 metrelik kuş vuruşu ile bitirdi.

Neyin doğru gittiğinin açıklaması o kadar uzun değildi.

Matsuyama tercümanı aracılığıyla “Bugün pek çok uzun vuruş yaptım ve fark buydu,” dedi.

Kanadalı Adam Hadwin ve Corey Conners karıştalar, üç kişi arkada oturuyorlar. Abbotsford, B.C.’den Hadwin 68, Listowel, Ont .’dan Conners ise 66 şut attı.

İZLE | Kanadalı Corey Conners harekete geçti:

Corey Conners sığınaktan çıktı, BMW Şampiyonasında 3 atış önde.

Spor Dalları

1 yıl önceVideo0: 21Corey Conners, BMW Şampiyonası’nda lider Hideki Matsuyama’nın üç çekiminde ikinci tur 66 şut çekti. 0:21

Bu Tiger Woods için de büyük bir farktı. Sadece 6 fitten daha uzun iki vuruş yaptı, rauntun sonlarında bunkerlerden bir çift bogey yaptı ve 71’e razı olmak zorunda kaldı. Tour Championship’e ilerlemek için ilk 10’a ihtiyacı olan Woods, 49’uncu için berabere kaldı.

Woods “Orada epeyce çekim bıraktım” dedi.

Matsuyama 132’nin 12 altında, Patrick Cantlay (67) ve Tony Finau’nun (66) bir atış önünde idi. Justin Thomas, 69 turunda üç öcüyü dengelemek için altı kuş yaptı ve onu iki atış geride bıraktı.

Cantlay, Finau ve Thomas, önümüzdeki hafta Tur Şampiyonası’na yükselen ilk 30 arasında yer alacaklarından eminler, burada sahadaki herkes FedEx Kupası’nı ve 15 milyon dolarlık ödülü kazanma şansına sahip olacak.

Japon Hideki Matsuyama, Cuma günü Medinah, Illinois’de düzenlenen BMW Şampiyonası’nda iki raunttan sonra 63’e giderken beşinci tee’den şutunu oynadı. (Sam Greenwood / Getty Images)

Matsuyama, üniversiteden mezun olduktan sonra çaylak olarak Japonya Golf Turu’nda dört kez kazandı ve ardından 2014’te Anıtı kazandı ve East Lake’te az farkla FedEx Kupası finaline girdi. ABD Açık’tan sadece iki yıl önce dünyada 2. sıradaydı.

Ancak iki yıl kazanamadı ve Cuma günü, Bridgestone Invitational’daki Firestone’daki en son zaferinden bu yana herhangi bir turdan sonra ilk kez liderlik etti.

Matsuyama, “Tartışmaya girmeyeli uzun zaman oldu” dedi. “Umarım iyi oynayabilirim. Bu sene bir süredir mücadele ediyorum. Umarım bu durum değişebilir ve iyi bir hafta sonu geçiririm.”

Cantlay, Medinah’da sadece bir umacı ile 36 delik açtı ve turunun anahtarı bir gecikmeden kaçınmaktı. 320 yard 15’inde vurduğu tişört, suya doğru sıçrayan rüzgarı yeterince yakaladı. Cezasını düşürdü, 8 feet’e kadar yonga aldı ve parayı kurtardı, bir sonraki çukuru inip çıkardı ve ardından biri kuş için diğeri par için olmak üzere iki iyi vuruşla bitirdi.

CBC, Golf’ün (yeni ve geliştirilmiş) playoff’larının LPGA komisyon üyesine nasıl çalıştığını açıklıyor: “150 Brooke Henderson’ım olsaydı, spor dünyasının sahibi olabilirdim”

Suda topa vurduktan sonra ne zaman par yaparsan iyi olur dedi. “Raundu kapatmak için bana güzel bir ivme kazandırdı.”

Lucas Glover (69) ve Rory Sabbatini (68), her ikisi de birdenbire ilk 30’un menzilinde olan 135 yaş altı gruptaydı.

Woods geçen yıl Tur Şampiyonası’nı kazandı ve beş yıldaki ilk galibiyetiyle dört sırt ameliyatından kayda değer bir dönüşü sınırladı. Nerede olduğunu düşünürsek olağanüstü bir öğleden sonraydı, altı ay kadar sonra Gürcistan’da Masters’ı kazandığında zirveye ulaştı.

Ancak geçen hafta Liberty National’da hafif bir eğik gerginlik gerekçe göstererek ayrıldıktan sonra 10 puan kayarak 38 numaraya yükseldi. Medinah’a geldiğinde hafif bir sürpriz olsa da, FedEx Kupası’nda yanlış yöne gidiyor.

Unvanını savunmak için Tur Şampiyonasına geri dönmeyi reddetmiyor, ancak zamanı azalıyor ve yeterince kuş yapamıyor.

Woods 11’inde vuruş menziline ulaştı ve ardından Medinah’daki resme yavaşça geri dönmek için 14. ve 15. delikte kuşlarla kaçtı. Ve sonra sığınaktan arka arkaya öcüler yaptı, 71 tane daha razı olmak zorunda kaldı ve başladığı yere geri döndü.

Woods, “Kendime bir şans vermek için harika bir hafta sonu geçireceğim ve bir sürü kuş yapmam ve 60’ların ortasında birkaç tur atmam gerekecek” dedi. “İyi vurursan iyi skorlar atarım. Bunu yapmadım.”

Justin Thomas açılışı beş düz kuşla açtı, bir çift kartal ekledi ve yumuşak, savunmasız Medine’de 11 yaş altı 61 ile parkur rekorunu kırarak BMW Şampiyonası’nın son turuna altı vuruşluk bir üstünlük sağladı.

Thomas, 10 numarada bir kartal için 5 metreden 2 fit’e vurdu, 16 numarada 8 demir ile 180 metreden sıyrıldı ve sıkı bir yarışı tek kişilik bir şova dönüştürmek için sekiz kuş yaptı. PGA TOUR OYUNLARI Kanadalılar Hadwin , Conners 3 BMW Şampiyonasında lider Matsuyama’nın arkasında PGA TOUR PLAYOFFS Justin Thomas ‘en kötü ısınmadan’ rekor kıran tura geçti

Thomas, “Oyunum hakkında bir süre kendimi iyi hissettim ve böyle bir şeyin ne zaman olacağını bilmiyorsun,” dedi. “Hepimiz son birkaç haftadır bir tane sahip olacağımdan bahsediyoruz ve bu olduğunda çok güzel.”

Ve aynen bunun gibi, Pazar gününü düşünüyordu.

İZLE | Thomas, 16’da kartal için çim sahadan çıktı:

Justin Thomas, BMW Şampiyonası’nda rekor kırmak için deli kartalı deldi

Spor Dalları

1 yıl önceVideo1: 43 Justin Thomas, BMW Şampiyonası’nda 61 puanlık bir parkur rekoruna giden yolda 4. par 4. parada 180 yarda uzakta kartal yaptı. 1:43

Thomas 21 yaş altı 195’di, Tony Finau (68) ve Patrick Cantlay (67) altı atış öndeydi. Bir yıl içindeki ilk zaferi için net bir yolu var ve bu ona East Lake’teki Tour Championship’e giden FedEx Cup liderliğini verecektir.

Tiger Woods’un hedefi, geçen yıl beş yılı kazanamadan bitirdiği Tur Şampiyonası’na ulaşmaktır. Woods, Anıt’ın son turundan bu yana en düşük puanı olan öceksiz bir 67’ye sahipti.

Medine bu kadar zor durumda olduğunda, o kadar da yardımcı olmadı. 31’inde berabere kaldı ve FedEx Cup’ta ilk 30’a girip East Lake’e ilerlemesi gereken yerin önünde yaklaşık 18 oyuncu vardı.

“60 şut atıyorum, her şey yolunda olmalı,” dedi Woods, Thomas’ın başlama vuruşunu yaptığı zaman hakkında yanaktan bir yorum yaptı.

Bir çift 12 metrelik kuş vuruşu vardı, 3 numarada 2 fit’e çarptı, 4 numarada 15 fitlik bir delik açtı ve beşinci par beşinci sıradaki beşinci kuştan önce sadece kısa bir süre pozisyon dışındaydı. Ama Thomas’ın kontrolü ele geçirdiği yer arka dokuzdu.

İlk önce, fincanın 2 fit altına yuvarlanan 5 tahta deldi. Normalde, bu onun günün en iyi şansı olabilirdi. Bu turda ilk üçe girmedi. 14. yeşilin arkasındaki kabarık bir yalandan kuş yerine girdi. Understated, paradan tasarruf etmek için suya girdikten sonra 15.’ye yaptığı atıştı.

Ve sonra, bir saatten fazla süren bir yağmurun durduğu bulutlu, kasvetli bir öğleden sonra havai fişekler.

180 metreden, tamamen görünen 8 maşayı kesti, delikten aşağı indi ve yuvarlandı. Thomas gülümsedi ve Thomas’ın Koepka ile oynadığı bahse atıfta bulunarak Jimmy Johnson’a gülümsedi ve “Brooks Koepka’nın parası” dedi. 50 metreden (1.000 $) ve bir delikten (5.000 $) itibaren delikli atışlar. Bu Thomas’a 7.000 dolar kazandırdı.

Adrenalin yükselirken, son kuş için bir ön vuruştan 9 demir ve suyun üzerinde bir ön pimi 6 fit’e vurdu.

Finau, kartal için dördüncü çim yolun dışına çıktı. Cantlay’ın beş kuşu vardı.

Her yerde düşük puanlar vardı.

Medine hiç bu kadar savunmasız görünmemişti.

“Hangi golf sahası olduğu önemli değil,” dedi Thomas. “Bize yumuşak, güzel yeşillikler ve yumuşak çimenler verirseniz, onu parçalara ayıracağız.

Total Page Visits: 20 - Today Page Visits: 1